Site icon KULTÚRA MENŠÍN

Objavte Poloniny 2021

Zážitkové podujatie Objavte Poloniny je výbornou príležitosťou ako spoznať tento kút Slovenska. Všetko v nádhernej prírode, so srdečnými ľuďmi a autenticky po rusnacky! Podujatie Objavte Poloniny sa bude konať aj tento rok v termíne od 13. – 15. augusta 2021 a to až v 8 obciach v Národnom Parku Poloniny, okres Snina. Sú to obce: Stakčín, Stakčínska Roztoka, Topoľa, Runina, Ulič, Uličské Krivé, Zboj a Nová Sedlica.

Takýto zážitkový víkend je na Slovensku unikátnym konceptom, pretože je to na prvý pohľad festival, avšak jeho atrakcie sú „roztrúsené“ po obciach v celej doline. Návštevníkov takto privedie do všetkých záhybov srdca Národného parku Poloniny. V malých skupinkách, nemasovo, udržateľne, anti-covidovo.

Každý poskytovateľ služby ponúka svoj vlastný špecifický zážitok. V rámci víkendu si návštevníci budú môcť vybrať zo širokej ponuky:

 

Tento projekt podporili partneri: Národný park Poloniny, Slovenský zväz astronómov a Slovenská astronomická spoločnosť pri SAV, Nadácia SPP, RTVS, OOCR Horný Zemplín a Horný Šariš, KOCR Severovýchod Slovenska.

Podujatie organizuje občianske združenie Take naše založené na podporu cestovného ruchu a regionálneho rozvoja na Východnom Slovensku. Tento unikátny koncept podujatia vymysleli a zrealizovali počas minulého leta. Nadchol všetkých zúčastnených a zopakuje sa aj tento rok. Príďte aj vy, bude nám spolu dobre.

www.objavtepoloniny.sk
www.facebook.com/objavtepoloniny

Exit mobile version